Yükleniyor...

Starbucks Türkiye’den bir ilk daha

Starbucks Türkiye’den bir ilk daha
02 Aralık 2014 Salı Saat 16:19

YAŞAM

Starbucks Türkiye, kahve tutkunlarına artık arabalarında da servis yapıyor.

Starbucks Türkiye, kahve tutkunlarına artık arabalarında da servis yapıyor.
‘Arabaya Servis’ konseptiyle ilk Starbucks mağazası Gebze Şekerpınar’da hizmet vermeye başlarken, Türkiye’de ilk kez kahve,
şekeri bile karıştırılmış şekilde ikram ediliyor.

Starbucks Türkiye, kahve sektöründeki ‘ilk’lerine bir yenisini daha ekledi ve ilk ‘Arabaya Servis’ mağazasını Gebze Şekerpınar’da kahve severlerin hizmetine sundu.

‘Arabaya Servis (Drive-Thru)’ konseptinde, Starbucks’tan sipariş edilen yiyecek ve içecekler, araç içinde tüketime uygun şekilde hazırlanıp paketleniyor. Satın alınan kahvenin şekerini bile karıştırmaya gerek kalmıyor; kahve, şekeri karıştırılmış şekilde misafirlere ikram ediliyor.

Kahveyi ‘mekândan sokağa taşıyan’ Starbucks, yine bir yenilikle karşınızda…

2003 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren ve kahveyi mekânlardan sokağa taşıyarak önemli bir yeniliğe imza atan Starbucks, sektörde bir ilk olan ‘Arabaya Servis’ hizmetiyle kahvesini otomobilinde ya da ofiste tüketmeyi tercih eden misafirlerini hedefliyor. Otomobilinde çocuğunu ya da evcil hayvanını yalnız bırakıp kahve almak istemeyen kişiler de artık ‘Arabaya Servis’ hizmeti sayesinde Starbucks Deneyimi’ni yaşayabilecek.

Otomobilden inmeden Starbucks Deneyimi yaşamak artık mümkün…

Gebze Starbucks mağazasının önüne gelindiğinde tabelaların misafirleri yönlendireceği bir giriş bölümü bulunuyor. Giriş bölümüne otomobille ilerlendiğinde karşınıza sipariş bölümü çıkıyor. Starbucks, bu mağazasında bir ilke daha imza atıyor ve kahve sektöründe ilk kez dijital menüyle, misafirlere günün farklı saatlerinde farklı içecek ve yiyecek alternatifleri sunarak farklı bir deneyim yaşatıyor. Bu alanda sipariş verildikten sonra işaretler ödeme bölümüne yönlendiriyor. Ödeme noktasında sipariş hazır bekliyor, ödemeyi gerçekleştiren misafir siparişini alabiliyor. Böylece işlemler süresince otomobilden ayrılmaya gerek kalmıyor.

Şekerpınar ‘Arabaya Servis’i sevdi…

Türkiye’nin ilk ‘Arabaya Servis’ mağazasını Gebze Şekerpınar’da misafirlerinin hizmetine sunan Starbucks’ın lokasyon tercihini, Şekerpınar’ın üniversite ve iş dünyasının yoğun hareketliliğine sahip bir bölge olması belirledi. Açılışın üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen mağazanın gördüğü yoğun ilgi de Starbucks’ın bu tercihini doğruluyor.

Starbucks ‘Arabaya Servis’ hizmetinde tüm siparişler tüketime hazır halde sunulurken, misafirlere sadece Starbucks Deneyimini yaşamak kalıyor…

Bu haber toplam (3379) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?