Yükleniyor...

Biz Büyük Bir Aileyiz

Biz Büyük Bir Aileyiz
12 Şubat 2017 Pazar Saat 19:51

YAŞAM

Hospitalpark Darıca Hastanesi ve Grubun 20. Kuruluş yıl dönümü etkinliği kapsamında bir araya geldiği gecede 10 yıl ve üzeri çalışanlarına plaket töreni düzenlendi..

Hospitalpark Darıca Hastanesi ve Grubun 20. Kuruluş yıl dönümü etkinliği kapsamında bir araya geldiği gecede 10 yıl ve üzeri çalışanlarına plaket töreni düzenlendi.. Gurubun iştirakleri olan, Hospitalpark Darıca Hastanesi, Nabız OSGB ve BİRR İnşaat yönetici ve çalışanları gecede bir aradaydılar.
Gece de açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten yaptı. Konuşmasında grubun kuruluşundan bu yana geçen süreyi özetleyerek gelecek hedefleri hakkında bilgiler verdi. Konuşmasında Darıca Hastane ek bina inşaatının başlamasıyla birlikte hastanenin yeni adının “Büyük Anadolu Hastanesi Darıca” olarak değişeceğinin de müjdesini çalışanlarıyla paylaştı. Darıca Hastanesi de Samsun Hastaneleri gibi aynı isimde devam edeceğini iletti. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Darıca Hastanesi Başhekimi  Nilgün Yönten hakkında, evlilikleri ile birlikte grubun nasıl değiştiğini ve birlikte omuz omuza vermiş oldukları mücadeleyi çalışanlarıyla paylaştı.
Açılış konuşması sonrasında Grup İcra Kurulu Başkanı Hakan Taşlı’nın sunumuna yer verildi. Sunum sonrasında plaket törenine geçildi. Kapanış konuşmasını  Nilgün Yönten tüm çalışanlara teşekkür ederek bitirdi. Salon, plaket alan çalışanlarımızın heyecanlı ve gururlu konuşmalarına şahit olurken tüm çalışanlarımızın birlik ve beraberlik duyguları içinde gece sona erdi.


Plaket alan çalışanlar
AdemPamuk/28yıl
Dr.NilgünYönten/19yıl
HanifeBaşarslan/19yıl
DilekYurtseven/17yıl
MeralElmas/13yıl
GökhanFener/13yıl
TacettinOduncu/13yıl
SelmaBalcı/12yıl
NadriyeGüzel/12yıl
HabibeDemirpınar/11yıl
Uzm.Dr.ÖzgürGüncan/11yıl
Op.Dr.FahrettinGözükara/11yıl
DuyguTuzlacı/11yıl
NecibeSevinçli/11yıl
HaticeDemir/11yıl
Op.Dr.TurgutÇamkıran/10yıl
İlknur Kaşık/ 10 yıl

Bu haber toplam (2311) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?