Yükleniyor...

Darıcalılar gecesine Birol Güven İmzası

Darıcalılar gecesine Birol Güven İmzası
17 Temmuz 2017 Pazartesi Saat 13:27

GÜNCEL

15 Temmuz demokrasi nöbeti için bir gün ara verilen Şehirler ve Kültürler Kaynaşması festivali Darıca’lılar derneğinin hazırladığı gece ile devam etti.

Önceki gün on binlerce insanın Darıca Cumhuriyet Meydanında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü kutladığı ve 16 Temmuz Pazar günü saat 24:00’a demokrasi nöbetine ve Darıca Sahilinde gerçekleşen Darıca’lılar gecesine katılım fazlaydı.

Darıca sahilinde birlerce insanının yoğun ilgi gösterdiği Darıca’lılar gecesine Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıcalı senarist yapımcı Birol Güven, Rumeli şarkılarının vazgeçilmez ismi Suzan Kardeş, Seksenler dizisinde “Susmuş” karakteri ile tanınan Aydın Sarman ve çok sayıda ünlü oyuncu ve sançtı katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Darıca’lılar Dernek başkanı Aydın Özdinçer geceye katılan tüm misafirlerine teşekkür ederken ve gecenin hazırlanmasında emeği geçen Birol Güven’i sahneye çağırıp ayrıca teşekkür etti.

DARICADA YAŞAMAK BİR AYRICALIK

Selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tarihin kültürün ve kardeşliğin en güzel yaşandığı yer Darıca diyerek konuşmasına başlayan Başkan Karabacak konuşmasına Şöyle devam etti “ 24 kilometre kare yüz ölçümüne sahip 12 kilometre sahil uzunluğuyla yeşilin mavinin bir arada olduğu yaşarken huzur veren sakinleştiren 200 bin nüfusu içinde barındıran Darıca. Özellikleri saymakla bitmeyen her kesimden insanın bir ve beraber yaşadığı ve yaşamaktan mutluluk duyduğu Darıca’ya hizmet etmekten gurur duyuyorum. Darıca’da yaşıyor olmak bir ayrıcalık ve bu ayrıcalığı hep birlikte paylaşıyor olmaktan çok mutluyum.” Diyerek konuşmasını tamamladı.

Gece Aydın Sarman’ın söylediği bir birinden güzel şarkılarla devam etti. Sahneye çıkan Rumeli Şarkılarının vazgeçilmez ismi Suzan Kardeş söylediği şarkılarla geceye katılanları doyasıya eğlendirdi.

Bu haber toplam (945) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?