Yükleniyor...

Köşker çevre ödüllü fabrikada

Köşker çevre ödüllü fabrikada
21 Kasım 2017 Salı Saat 09:03

GÜNCEL

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği “Çevreci Tesis” ödülüne layık görülen fabrikalardan Kalıp Bağlama Sistemleri Fabrikasını ziyaret etti.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği “Çevreci Tesis” ödülüne layık görülen fabrikalardan Kalıp Bağlama Sistemleri Fabrikası’nı ziyaret etti. İşçilerle birlikte öğle yemeği yiyen Başkan Köşker, iş adamları Abdullah Aydın ve Ömer Aydın’ı tebrik etti.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, geçtiğimiz günlerde Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından “Çevreci Tesis” ödülü verilen Kalıp Bağlama Sistemleri’ni ziyaret etti. Başkan Köşker tesisin sahibi Abdullah Aydın ve Ömer Aydın’ı üretim yaparken çevreye verdikleri önemden ve aldıkları ödülden ötürü tebrik etti. Başkan Köşker’e Plastikçiler Sanayi Sitesi’nde bulunan Kalıp Bağlama Sistemleri fabrikasını ziyareti sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran da eşlik etti.

YEMEĞİ İŞÇİLERLE BİRLİKTE YEDİ

Başkan Köşker öğle yemeğini “Çevreci Tesis Ödülü” alan üretim tesisinin çalışanları ile birlikte yedi. İşçilerle birlikte yemek yiyen Başkan Köşker, işçilerle sohbet etti ve işlerinde kolaylıklar diledi. Başkan Köşker daha sonra fabrikanın üretim bölümünü gezdi, üretim hakkında fabrika sahiplerinden bilgi aldı.

Bu haber toplam (739) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?