Yükleniyor...

Başkanla yüz yüze

Başkanla yüz yüze
30 Kasım 2017 Perşembe Saat 10:22

GÜNCEL

Darıca Belediyesi hayata geçirdiği “Her Daim Yüz Yüze” Projesi kapsamında mahallelere kurulan ekranlardan vatandaşların Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’a canlı bağlantıyla ulaşmasına imkan sağlıyor.

Proje kapsamında vatandaşlar değişik mahallelere kurulan Her Daim Yüz Yüze Ekranlarındaki tabletlere kişisel bilgilerini yazıp daha sonra kayıt butonuna basarak Başkan Karabacak’la canlı bağlantı yapıyorlar.

HER DAİM VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

“Her Daim Yüz Yüze” Projesi kapsamında mahallelere kurulan ekranlardan vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Karabacak teknolojinin imkanlarından faydalanarak ilçe halkıyla farklı bir mecrada yüz yüze görüşmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başkan Karabacak, “göreve geldiğimiz 2004 yılından bu güne kadar her daim halkımızla iç içe olduk. Düğününde, cenazesinde, evlatlarını askere gönderirken, acı tatlı her anlarında onlarla birlikte olduk, olmaya devam ediyoruz. Bu projemizle birlikte de bulundukları mahallelerden teknolojinin de yardımıyla bizlerle canlı bağlantı yaparak duygu ve düşüncelerini, belediyemizin çalışmalarıyla ilgili istek ve taleplerini birinci ağızdan bizlere iletebiliyorlar. Günün her anında vatandaşlarımızla bu şekilde görüşme imkanı buluyoruz.” diyerek proje hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bu haber toplam (578) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?