Yükleniyor...

Hospitalpark Eğitim - Bir- Senin yanında

Hospitalpark Eğitim - Bir- Senin yanında
15 Aralık 2017 Cuma Saat 07:48

SAĞLIK

Eğitim birliğinin her zaman olduğu gibi sağlıkta da yanında olduğunu vurgulayarak, grubumuzun sağlık alanlarındaki hizmetleri ve yatırımları hakkında bilgi verdi.

Eğitime verdiği destek ile sağlıkta öncü kuruluş Büyük Anadolu Hastanesi Sağlık Grubu Özel Hospitalpark Darıca Hastanesi, bu alanda hizmet veren, faliyet gösteren kamu, kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarının yanında olmaya devam ediyor.

Eğitim birliğinin her zaman olduğu gibi sağlıkta da yanında olduğunu vurgulayarak, grubumuzun sağlık alanlarındaki hizmetleri ve yatırımları hakkında bilgi verdi.

Bu kapsamda Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Şahin Yaşlık, Gebze Temsilcisi Lokman Yazıcı, Hospitalpark Darıca Hastanesi'nin Müdürü Tayfun Mercan ve ekibi ile bir araya gelerek, Büyük Anadolu Hastanesi Sağlık Grubunun sağlık alanındaki hizmet ve yatırımları hakkında bilgi verdi.

Hospitalpark Hastanesi olarak herzaman olduğu gibi Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 1 Şubesinin Sağlıkta da yanında olacağı  ve her zaman destek olacağı sözü verildi.

MÜJDE VERDİ

Sağlıkta güvenin adresi olduklarını ifade eden Hastane Müdürü Tayfun Mercan, "Eğitim, sağlık hizmeti ile birbirine çok benzemektedir. Eğitimde olduğu gibi sağlık hizmetinde de güvenin, insani duyguların ve vicdanın ağır bastığını ve eğitim hizmetinin kuvveti ile yetiştirilen yeni nesiller sayesinde her alanda olduğu gibi tıpta da aynı şekilde ilerlemektedir.

Bu nedenle eğitimin önde gelen ismi olan Eğitim - Bir- Sen'in her zaman olduğu gibi sağlıkta da yanındayız." dedi.

Hastanenin yapmış olduğu yatırımlar hakkında da bilgi veren  Mercan, "Yeni hastanemiz en kısa sürede tamamlanarak 150 yataklı 17 bin metre kare kapalı bir alanda hizmete açılacaktır. Bununda buradan müjdesini vermek isterim." diyerek sözlerine son verdi.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Şahin Yaşlık'ta üyelerine verilen sağlık hizmetinden ve kendilerine gösterilen destekten ötürü Hospitalpark Darıca Hastanesi'ne teşekkür ettiler.

Bu haber toplam (1688) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?