Yükleniyor...
19 Eylül 2018 Çarşamba

ARŞİV

 

Spor Haberleri

Yazarlar

VEFAT HABERLERİ

Yaşar Tekin Sümer

Yaşar Tekin Sümer

10 Mayıs 2018 Perşembe
Hacı Osman Bayramoğlu

Hacı Osman Bayramoğlu

20 Nisan 2013 Cumartesi
Kazım Tayfun Emre

Kazım Tayfun Emre

30 Ağustos 2012 Perşembe
Hacı Hüseyin Tüter

Hacı Hüseyin Tüter

30 Temmuz 2012 Pazartesi
Hüseyin erestin

Hüseyin erestin

11 Haziran 2012 Pazartesi

Gebzeli öğrencilere sınav desteği!

Gebzeli öğrencilere sınav desteği!
04 Nisan 2018 Çarşamba Saat 20:37

GÜNCEL

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere önemli destek!

İlçedeki 12. sınıf öğrencilerine Sınav Psikolojisi ve Çevre Etkileşimi konulu seminer veriliyor. Dr. Faruk Öndağ tarafından verilecek seminerlerin ilkine konuk olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker öğrencilere, “Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin” öğüdünde bulundu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere önemli destek! Gebze Belediyesi tarafından ilçe sınırları içerisinde bulunan lise 12. sınıf öğrencilerine yönelik Sınav Psikolojisi ve Çevre Etkileşimi konulu seminerler veriliyor. Sarkuysan Anadolu Lisesi’nde startı verilen eğitim seminerinde öğrencileri yalnız bırakmayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin” öğüdünde bulundu. Seminerde Dr. Faruk Öndağ YKS sınavına hazırlanan öğrencilere sınav stresi ile nasıl başa çıkacaklarını anlattı, önerilerde bulundu. İlk olarak Sarkuysan Anadolu Lisesi’nde başlayan eğitim seminerleri 16 Nisan tarihine kadar 19 okulda verilecek.

KÖŞKER: SİSTEMLİ ÇALIŞIN

İlk seminere katılan ve öğrencilerle sohbet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Öncelikli olarak kendinize bir hedef koyun ve zamanınızı iyi değerlendirin. Sınava hazırlanırken zamanı en iyi şekilde değerlendirmek sizlerin menfaatine olacaktır. Birde mutlu olduğunuz bölümleri seçmeye özen gösterin. Fakat bunu yaparken ileride sizlere sunacağı iş olanaklarını da göz ününe almayı unutmayın. Ben şimdiden hepinize sınavınızda başarılar diliyorum” şeklinde öğütlerde bulundu.

Bu haber toplam (382) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?