Yükleniyor...

Gebze, kültür ve sanata doyacak

Gebze, kültür ve sanata doyacak
05 Nisan 2018 Perşembe Saat 17:02

KÜLTÜR / SANAT

Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde düzenlenecek birbirinden farklı ve renkli ücretsiz kültür-sanat etkinlikleri Gebzelileri kültür ve sanata doyuracak

Büyükşehir Belediyesi Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi nisan ayı boyunca renkli kültür sanat etkinlikleriyle dolu. Çocuk tiyatrosu, sohbet gibi birçok etkinlik Gebzelilere ücretsiz olarak sunuluyor. Bu kapsamda ünlü sunucu ve yazar Pelin Çift operatörlüğünde düzenlenecek Türkiye’nin Terörle Mücadelesi, “Bir Gece Ansızın” sohbet programına terör uzmanı Abdullah Ağar konuk oluyor. 6 Nisan Cuma Saat: 19.30 ‘da düzenlenecek programda Zeytin Dalı operasyonu ve terörle mücadele konusunda bilgi ve deneyimini aktaracak Abdullah Ağar, katılımcılara Ortadoğu jeopolitiği üzerine aydınlatıcı bir perspektif sunacak.

SENAİ DEMİRCİ SOHBETİ

Yazar ve Şair Senai Demirci kendine has üslubu ve şiirsel anlatımlarıyla Beş Vakit İnsan sohbet etkinliğinde 8 Nisan Pazar Saat: 19.30’da Gebzelilerle buluşuyor. Beş vakit huzura durarak en kutsal eylemini gerçekleştiren insanı kâmilin serüvenini anlatacak Senai Demirci, sohbetiyle kalplerimize dokunacak.

TİYATRO OYUNU

Yazarlığını ve yönetmenliğini Zafer Aydın’ın üstlendiği, Zafer Aydın ve Melek Saraç’ın oyunculuğunu yaptığı Cicim Ayları isimli tiyatro oyunu 9 Nisan Pazartesi Saat: 19.30’da sahnelenecek. Evliliği esprili bir dille anlatan oyunda, evliliğin bir dönemi olan cicim ayları sahneleniyor.

SÜPER DEDE ÇOCUK TİYATROSU

Cenk Gür’ün yönetmenliğini ve yazarlığını yaptığı Süper Dede isimli çocuklara yönelik tiyatro oyunu ise 8 Nisan Saat: 12.00 ve 14.00’da iki seans olarak minik izleyicileriyle buluşacak. Şen sokakta yaşanan eğlenceli olayları anlatan oyun çocukların merakla izleyeceği süper dedenin serüvenlerini anlatıyor.

Bu haber toplam (1603) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?