Yükleniyor...
25 Mart 2019 Pazartesi

ARŞİV

 

Spor Haberleri

Yazarlar

VEFAT HABERLERİ

Yaşar Tekin Sümer

Yaşar Tekin Sümer

10 Mayıs 2018 Perşembe
Hacı Osman Bayramoğlu

Hacı Osman Bayramoğlu

20 Nisan 2013 Cumartesi
Kazım Tayfun Emre

Kazım Tayfun Emre

30 Ağustos 2012 Perşembe
Hacı Hüseyin Tüter

Hacı Hüseyin Tüter

30 Temmuz 2012 Pazartesi
Hüseyin erestin

Hüseyin erestin

11 Haziran 2012 Pazartesi

Darıcada Özel Program

Darıcada Özel Program
10 Mayıs 2018 Perşembe Saat 18:47

GÜNCEL

Darıca Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi bünyesinde düzenlenen Anneler Günü Programı’nda, engelli vatandaşlarımız annelerini ağırladı.

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte anneleriyle gönüllerince bir gün geçiren engelli vatandaşları bu güzel günde Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ta yalnız bırakmadı.

Eşi Teslime Karabacak’la birlikte programa katılan Başkan Karabacak, programa katılan herkesle tek tek ilgilenerek sohbet ederken, programda yaptığı kısa selamlama konuşmasında Anneler Günü’nü kutladı.

HALKARINIZ ÖDENMEZ

Başkan Karabacak, “bu anlamlı gün vesilesiyle özel kardeşlerimizin anneleri ve kendileri ile bir araya geldik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren “Önce İnsan” dedik ve her alanda insanımıza değer verdik. Özel vatandaşlarımıza her ortamda destek sağlayan ve yapmış olduğu çalışmalar ile onları hayata hazırlayan DAREN personelimizi kutluyorum. Engelli kardeşlerimizle gece gündüz demeden bir anne şefkatiyle ilgilenen siz değerli annelerimizin hakları ödenmez. Bu vesileyle hepinizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum. Darıca Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her daim yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim.” diyerek konuşmasını tamamladı. Programda engelli vatandaşlar anneleri için hazırlanan pastayı keserken, Başkan Karabacak ve eşi Teslime Hanım programın sonunda programa katılanlara karanfil dağıtarak Anneler Günü’nü kutladılar.

Bu haber toplam (562) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?