Yükleniyor...

Darıcada Ekonomik Tedbirler

Darıcada Ekonomik Tedbirler
10 Eylül 2018 Pazartesi Saat 17:56

GÜNCEL

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gündem ve belediye çalışmalarının yer aldığı basın toplantısı düzenledi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, ülkedeki  ekonomik tedbirlere belediye olarak destek verdiklerini ifade ederek 14 Ekim 2018 tarihinde yapmayı planladıkları Darıca Yarı Maratonu’nu ertelediklerini ifade etti.  Karabacak, belediye birim müdürlerinin kullandıkları araçlar da garaja çekildi.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gündem ve belediye çalışmalarının yer aldığı basın toplantısı düzenledi. Teras Kafe Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen, belediye başkan yardımcılarının da yer aldığı basın toplantısında konuşan Başkan Şükrü Karabacak, ülkedeki ekonomik krizin halkında desteği ile en kısa zamanda aşılacağını kendilerinin de bu konuda adım attıklarını ifade etti. Başkan Karabacak;’’ önceliklerimiz var bundan dolayıdır ki bizim şu anca önceliğimiz halkımızın genel ihtiyaçlarını karşılamak çözmek. Tasarruf tedbirleri çerçevesinde 14 Ekim 2018 tarihindeki  Uluslararası Darıca Yarı Maratonu’nu iptal ederek ileri bir tarihe erteledik. Bunun yanı sıra birim müdürlerimiz inde kullandığı kiralık araçlar da garaja çekildi. Araçlar yakında şirkete teslim edilecek. Müdürlerimiz kendi imkanlarını seferber ediyor buradan da onlara teşekkür ediyorum. Belediye olarak harcamalarımızda da tasarrufa gidiyoruz. Bu tasarruflardan yüzde 30-35’lik katkı sağlayacağımıza inanıyorum.’’ Dedi.

Belediye olarak halka verdikleri sözleri bir bir yerine getirmeye devam ettiklerini vurgulayan Başkan Şükrü Karabacak, daha sonra tamamlanan ve yakın bir tarihte tamamlanacak olan projeler hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Bu haber toplam (1016) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?