Yükleniyor...

Darıca Eğitim Şehri Oldu

Darıca Eğitim Şehri Oldu
24 Kasım 2018 Cumartesi Saat 10:27

GÜNCEL

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, son derece önemli ve bir o kadar da kutsal bir meslek olan öğretmenliğin toplumsal hayattaki önemine değinip Öğretmenler Günü’

Başkan Karabacak mesajında; ”Bir milletin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü olması ve medeni milletler seviyesine erişmesi ancak  öğretmenlerinin başarılı  çalışmalarına bağlıdır. Bu kutsal mesleği  diğer birçok meslekten ayıran en önemli özellik, malzemesi ve meyvesinin insan olmasıdır. Öğretmen ömür boyu öğrenen ve öğreten insan olmak gibi bir ayrıcalığa sahiptir.” diyerek öğretmenlik mesleğinin önemine vurgu yaptı.

DARICA EĞİTİM ŞEHRİ OLDU

Darıca Belediyesi olarak halkımıza her alanda hizmet ettiğimiz gibi eğitim alanında da hizmet veriyoruz. Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken okullarda aldıkları eğitim yanında Darıca Belediyesi Bilgievleriyle ve Adnan Menderes Kültür Merkezinde üniversite hazırlık kurslarıyla eğitimlerine ücretsiz destek oluyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerine yapmış olduğumuz katkılarla birlikte eğitim kurumlarına her türlü maddi manevi destek vererek daha iyi ortamlarda eğitim almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Geleceğin hazırlanmasında birinci etken olan öğretmenlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.

Bu haber toplam (1335) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?