Yükleniyor...

BıyıkNasip dedi

BıyıkNasip dedi
30 Kasım 2018 Cuma Saat 16:24

SİYASET

Ak Parti Darıca İlçe başkanlığından bu sabah istifa eden Muzaffer Bıyık, sonrasında düzenlediği basın toplantısında yarın adaylığa başvuracağını söyledi.

Bugün Kocaeli’deki 7 ilçe başkanı ile birlikte istifasını veren Muzaffer Bıyık, “9 yıldır ilçe başkanlığı yapıyorum. 8 seçim geçirdik, başımız hiç öne eğilmedi, başarılı olduk. Belediye başkan aday adaylığı hakkımı kullanıyorum. Adaylık ise nasip kısmet işi” diye konuştu.

DARICA 15 YILDA ÇOK ŞEY KAZANDI

Adayın kim olduğunun önemli olmadığını ifade eden Bıyık, “Kazanan Darıca olacak” dedi. Mevcut başkan Şükrü Karabacak’ın 15 yılda önemli çalışmalar yaptığına değinen Bıyık, “Darıca’da çok güzel değişim ve gelişim yaşandı. Başarılı bir belediye başkanlığı yapan Şükrü Karabacak’a teşekkür ediyoruz” dedi.

HEDEF YÜZDE 55-60 OY

Aday olması durumunda Darıca’da yüzde 55-60 oy oranı ile seçimi kazanacaklarını ileri süren Bıyık, “Teşkilatıma ve Darıca’ya güveniyorum” dedi. Bıyık meclis ekibini de hem teknik hem mahalle hem de bölgesel dengeleri gözeterek oluşturulacağını kaydetti. Toplantıya ilçe yöneticileri ve partililer de katıldı

Bu haber toplam (1398) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?