Yükleniyor...

Hospitalpark Kamuoyuna Duyuru

Hospitalpark Kamuoyuna Duyuru
29 Mart 2019 Cuma Saat 09:29

GÜNCEL

Hospitalpark Darıca Hastanesi Kamuoyuna bir duyuru yaptı.

Hospitalpark Darıca Hastanesinin kamuoyuna yaptığı açıklamada ''Hastanemiz ve başhekimimiz hakkında bir meclis üyesinin sosyal medyadan yazmış olduğu karalama yazısına cevaben kamu oyu açıklamamız ekte sunulmuştur.''

HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİNDEN KAMUOYUNA DUYURU

Konu hakkında bilgi sahibi olmayan insanların kafalarında soru işareti yaratarak, mensubu olduğu partiye yalnızca birkaç oy devşirebilmek uğruna,  22 yıldır Darıca ve çevresine ey iyi şekilde hizmet veren hastanemiz “DARICA HOSPİTALPARK HASTANESİ” hakkında, sosyal medya ve diğer her türlü yolla iftira atarak ve karalama yaparak kendilerine siyasi ve her türlü menfaat temin etmeye çalışanlar hakkında, tarafımızca tüm yasal yollara başvurulacağı açıktır.

C H P Kocaeli Büyükşehir ve Darıca Belediye Meclis üyesi sayın Av. İbrahim KARSLI,  sosyal medya üzerinden yaptığı “değişim için 36 gerekçe” başlıklı paylaşımında, kendince mevcut belediye yönetiminin değişmesini gerektiren gerekçeler sıralamış, 14. maddesinde ise,  22 yıldır Darıca ve tüm çevresine en iyi şekilde sağlık hizmeti veren HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİ hakkında karalamada bulunmuştur.

Sayın Av. İbrahim Karslı mesleği nedeniyle bilmelidir ki; hastane binası ihale yasası gereğince belediye tarafından her kira döneminde ihale yoluyla kiralanır. Daha önce olduğu gibi, yeni kira döneminde de hastane binasının ihalesi, ihale şartnamesi hazırlanarak açık, şeffaf ve herkesin katılacağı şekilde, kamuoyuna da ilan edilerek yapılmıştır.  İhale, en yüksek bedeli veren şirketimize (hastanemize) kalmış, taşınmaz hastanemize 10 yıllığına, belediyenin belirlediği ihale şartları çerçevesinde kiralanmıştır. Yasal mevzuat çerçevesinde yapılan ve tarafımızca kazanılan ihaleye rağmen hakkımızdaki bu karalama çirkindir, kabul edilir olmaktan uzaktır.

Sayın Av. İbrahim KARSLI’nın hakkımızdaki “yandaş” ifadesi de çok çirkindir. Bizim bu bölgede yaşayan, hastanemize müracaat eden görüşü, meşrebi ne olursa olsun her insan hatta canlı için nasıl çırpındığımızı, kanaatimizce yalnızca hakkımızda bu karalamayı yapan kişi bilmemektedir.

Biz karalamayı yapan gibi yalnızca bir partinin yanında – herkesin karşısında- olmak yerine, faaliyet alanımızın da bize kattığı değerlerle ihtiyacı olan herkesin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz.

Hastanemiz, hakkında karalama-iftira kampanyaları yapan kişilere ve zihniyetine benzemeyecek,  kim ne derse desin, bütün karalamalara-iftiralara rağmen, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın ve hakkın rızasını kazanabilmek için hizmete devam edecektir.

Mensubu olduğu siyasi partiye yalnızca birkaç oy devşirebilmek amacıyla şirketimizin -hastanemizin ismini ve itibarını zedelemekten, başhekimimizin ismini karalamaktan çekinmeyen sayın Av. İbrahim KARSLI ve kendi deyimiyle yandaşları  hakkında gerekli yasal başvuru haklarımızın saklı tutulduğunu da kamuoyuna saygılarımızla bildiririz. 29.03.2019

AKASYA SAĞLIK HİZMETLERİ VE CİHAZLARI LTD.ŞTİ

(HOSPİTALPARK DARICA HASTANESİ)

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

DR. NİLGÜN YÖNTEN

Bu haber toplam (657) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?