Yükleniyor...

Özel Pelikandan Üniversitede sunum

Özel Pelikandan Üniversitede sunum
  • Özel Pelikandan Üniversitede sunum
  • Özel Pelikandan Üniversitede sunum
  • Özel Pelikandan Üniversitede sunum
  • Özel Pelikandan Üniversitede sunum
21 Ekim 2019 Pazartesi Saat 07:15

EĞİTİM

Özel Pelikan Fen Lisesi Öğrencileri Yıldız Teknik üniversitesi Uluslararası Sosyal İnovasyon Kongresinde sunum yaptı.

Öğrencilerimiz Sıla Uysal ve Öykü Azra Şencan Yıldız Teknik Üniversitesi - Uluslararası Sosyal İnovasyon Kongresi'nde sunumlarını gerçekleştirdiler. Sunum başta Kongre Başkanı ve Akademik Kurulların yoğun ilgisi ve beğenisi ile karşılandı. Kongre'de tek lise düzeyinde konferansı Pelikan Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından gerçekleştirilmesi ilgiyle karşılandı

Özel Pelikan fen Lisesi öğrencileri  Sıla Uysal, Öykü Azra Şencan, Engellilere Ayrılmış Park Alanlarına Engelli Olmayan Araçların Park Etmesini Plaka Okuma Özelliği Olan Kamera Yardımıyla Önleme Projesi ile sunum  yaptılar.

Bilimsel araştırma projeleriyle kazandığı derecelerle adından söz ettiren Pelikan Eğitim Kurumları, toplumsal fayda, bilim ve teknoloji alanına önemli katkılarda bulunuyor.

Pelikan Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Gülay Körükmez, “Öğrencilerimizin derslerdeki kazanımlarının uygulamaya ve toplum için sosyal projelere dönüşmesi için eğitim programlarını yeniden dizayn ettiklerini ve özellikle lise öğrencilerimizin Sosyal İnovasyon alanında proje üretmesi ve topluma yararı için oluşturulması, kurumumuz adına çok değerli ve artı bir değer yaratıyor” dedi.

Bu haber toplam (164) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?