Yükleniyor...

Görkemli Açılış

Görkemli Açılış
09 Kasım 2010 Salı Saat 21:00

YAŞAM

Kaptan Medya Organizasyon, reklam, danışmanlık ve Ajans 7 Kasım Pazar günü açılışını gerçekleştirdi.

Bünyesinde daricafm internet radyosunu da bulunduran Kaptan Medya ortakları Murat Kaptan, Baki Dindar, Şehnaz Alkılıç ve Musa Gün’ün açılış günü heyecanları ve mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Darıca Cami Mahallesi cami Sokak No: 22’de gerçekleşen açılışta kurdeleyi Darıca İlçe Emniyet Müdürü A.Kadir Demir ve ortaklar birlikte kesti. Şehir dışında olmalarından dolayı açılış programına katılamayan Darıca Kaymakam’ı Osman Ateş ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak telefonla Kaptan Medya ortaklarına hayırlı olsun temennisinde bulundu.  

Açılışa katılan sanatçılar Ahmet Alp, Ercan Seyhan, Hakan Ergün, Mega Show, Murad Gemlik, Selçuk Sezer, Olcay Anıl, Ufuk Bilge ve Tılsım Talu söyledikleri şarkılarla renk kattı. Ardından düzenlenen kokteyl ile misafirlere çeşitli ikramlar sunuldu. Açılış programında katkılarından dolayı İlçe Emniyet Müdürü A.Kadir Demir ve Bizim Darıca Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Türesin’e birer plaket takdim edildi.

Açılış saatine denk gelen program akışında daricafm dinleyicileri istek hatlarını kilitledi. Bölgenin en çok dinlenen internet radyosu olan daricafm açılış günü yaptığı programda açılışı dinleyicilerine canlı olarak dinletti.

Bu haber toplam (3839) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?