Yükleniyor...

Beyaz Bayrak Denizyıldızlarının

Beyaz Bayrak Denizyıldızlarının
10 Aralık 2010 Cuma Saat 16:33

EĞİTİM

Deniz Yıldızları Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Beyaz Bayrak alan 39. Okul oldu.

2 yıl süre için geçerli olan Beyaz Bayrak, Deniz Yıldızları T.E.M.L’n de İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli’nin de katıldığı törenle okul bayrak direğine çekildi.

Törene İl Sağlık Müdür Yardımcısı Sadık Bozok, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Öztosun, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Sadık Bozok; Sağlığın korunması, kollanması ve sürdürülmesi amacıyla başlattığımız Beyaz Bayrak kampanyamızda Tescil edilen bir başarının teslim edileceği bugün Kocaeli bölgesinde 39. Beyaz bayrağımızı veriyoruz. Dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü nevzat İspirli; Türkiye’de benzeri az bulunan bir okulda öğrenim görüyorsunuz. Bu Okuldan sadece Darıca ve Kocaeli’de değil Türkiye’de hatta Dünyayla yarışan başarılar bekliyoruz. Bu şekilde bu okulun şükrünü ancak böyle yerine getirmiş olacağız. Bu milleti hak ettiği yere siz taşıyacaksınız. Umut, Ümit, Moral her şeyimiz sizsiniz, siz olmazsanız bu tesisinde önemi yok. Sizi ve sizleri yetiştirenleri tebrik ediyorum. Kocaeli Bölgesinde 1000 civarında kurumun içersinde 39. olarak aldığınız bu Beyaz Bayrağı kazanmak öyle kolay olmuyor. Okulunuzun okul Aile birliğinden kantincinizden kısacası en yukarıdan en aşağıya kadar herkese teşekkür ediyorum. 2 yıl sonra bu Beyaz Bayrağı tekrar almaya hak kazanacağınıza da eminim. Dedi. Tören Beyaz Bayrağın gönlere çekilmesi ile sona erdi.

Bu haber toplam (4377) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?