Yükleniyor...

“Sakın ola ki boş ver demeyin”

“Sakın ola ki boş ver demeyin”
04 Ocak 2011 Salı Saat 09:41

ASAYİŞ

Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur’dan vatandaşlara çağrı.

Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur’dan vatandaşlara çağrı. Çalkavur, vatandaşlara yaptığı çağrıda karanlık odakların tehditlerine maruz kaldıklarında “boş ver-bir şey olmaz” düşüncesini bir kenara bırakarak mutlaka emniyet güçlerini aramalarını istedi.

Ödüller çalışma şevkini arttırır

Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, 2010 yılı içinde başarılı çalışmalara imza atan Darıca Emniyet Müdürlüğü mensubu polislere plaket töreninde yaptığı konuşmada vatandaşlara çağrıda bulundu. Darıca Sancaktepe tesislerinde gerçekleştirilen ödül töreninde konuşmasında emniyet güçlerinin verilen görevi cansiperane yerine getirme gayreti içinde olduklarını bu nedenle bu tür ödüllerinin onların çalışma şevklerini arttırdığını söyledi.

Her türlü ihbar değerlendirilir

Konuşmasında vatandaşlara çağrıda bulunan İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, kesinlikle tehditlere boyun eğmemelerini, çekinmemelerini ve emniyet güçlerini aramalarını istedi. Çalkavur şöyle dedi, “bir takım duyumlar alıyorum. Vatandaşlarımız olası bir olayda ‘boşver’ demekteler. Oysa halkımızın her türlü ihbarı mutlaka kayda geçer ve değerlendirilir. Bu nedenle karanlık ve şer odakların tehditlerine maruz kalan vatandaşlarımız mutlaka emniyeti arasınlar. Bu bölgemizin güvenliği açısından çok önemlidir. Bu karalık odakları etkisiz hale getirerek huzuru sağlamak bizim görevimizdir. Halkımızdan bunu rica ediyorum.”

Bu haber toplam (3105) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?