Yükleniyor...

Ödülü Hak ettiler

Ödülü Hak ettiler
04 Ocak 2011 Salı Saat 09:47

ASAYİŞ

2010 yılı içinde başarılı çalışmalara imza atan Darıca Emniyet Müdürlüğü mensubu polisler onurluk ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Haber Galerisine Git

Darıca Emniyet, Asayiş, Trafik Yaşatma ve Dayanışma Derneği tarafından organize edilen, Darıca Sancaktepe´de düzenlenen ödül törenine Kocaeli Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, İl Emniyet müdür yardımcısı Ahmet Can, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Garnizon Komutanı Bnb. Özer Öztürk, Darıca Emniyet Müdürü Kadir Demir, Gebze Emniyet Müdürü Şevket Karayiğit, GTO Başkanı Nail Çiler, Darıca Polis Teşkilatı Derneği yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. İlçe Emniyet müdürü A. Kadir Demir yaptığı konuşmada 2008-2009 yıllarına bakıldığında olay sayısında yatay tablo ortaya çıktığını belirterek kurulacak MOBESE sistemi ve ekipmanlar sayesinde tablonun daha da alta düşeceğini söyledi. Alınan 6 adet cihazla 82 bin 500 sorgulama yapıldığını vurgulayan Demir 330 aranan şahsa ulaştıklarını ifade etti.

İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Emniyet, Asayiş, Trafik Yaşatma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcvısı Vural Acartekin’de gecede yaptıkları konuşmalarda emniyet güçlerinin her türlü risk ve tehlike altında yaptıkları çalışmaların takdire şayan olduğunu belirterek  başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet personeline tebrik ettiler.

Konuşmaların ardından 2010 yılı içinde üstün performans gösteren 10 polis 6 amire takdir belgesi ve hediye verildi.

Bu haber toplam (3114) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?