Yükleniyor...

Sonuna Kadar Destek

Sonuna Kadar Destek
30 Ocak 2011 Pazar Saat 17:12

SPOR

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Süper Amatör Ligin Şampiyonlarına ikram ettiği yemekte ‘’BAL’ da Kesmez ‘’ dedi.

Süper Amatör Ligde şampiyon olarak büyük bir başarı yakalayan Darıca Kale Bayramoğlu Spor Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın onurlarına verdiği yemekte şampiyonluğun keyfini doyasıya yaşadılar. Deniz Köşkü Restaurant’ta fasıl eşliğinde gerçekleşen yemeğe Darıca Kaymakamı Osman Ateş, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İlçe Emniyet Müdürü A.Kadir Demir, İlçe Spor Müdürü Hikmet Tat, Belediye Başkan Yardımcıları, kulüp başkan ve yönetimi ile sporcular katıldılar.
Şampiyonluk yolunda kendilerine destek veren bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür eden Kulüp Başkanı Metin İnan kendilerini unutmayarak bu geceyi organize eden Başkan Karabacak’a da ayrıca teşekkür ederken, spor arenasında Darıca’yı en iyi şekilde temsil etmek için çalıştıklarını söyledi.
Kısa selamlama konuşmasında fırsat buldukça maçlarını takip ettiği Darıca Kale Bayramoğlu Spor’un bu başarısından dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İlçe Emniyet Müdürü A.Kadir Demir esas hedefin gençleri kötü alışkanlıklardan koruyarak topluma faydalı bireyler kazandırmak olduğunu ifade ederken Demir’in ardından söz alan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise bu büyük başarıdan dolayı kulüp yönetimi ve futbolcuları tebrik ederek,  spora ve sporcuya verdikleri desteğin artarak süreceğinin altını çizdi. Belediye olarak hedeflerinin ilçedeki genç nüfus potansiyeli değerlendirerek spora kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Karabacak “tesislerimizle, altyapımızla ve sportif etkinliklerimizle örnek bir spor şehri olma yolunda ilerliyoruz. Önümüzdeki süreçte tamamlanacak olan altyapı tesislerimizin yanı sıra yeni bir düzenleme içerisine gireceğimiz Nenehatun Stadımızla birlikte amatör spor kulüplerimize en iyi imkânı sunmak için seferber olmuş durumdayız. Bu başarınızın diğer kulüplerimize de örnek olması temennisiyle hepinizi tebrik ediyorum. Yalnız bu Şampiyonluk’da yetmez. Bölgesel Amatör Ligde de şampiyonluk bekliyoruz. Darıca G.B. gibi bir takımımız neden olmasın. ” Diyerek düşüncelerini dile getirdi.
Darıca Kaymakamı Osman Ateş’te idarecisinden futbolcusuna kadar şampiyonlukta emeği geçen herkesi tebrik ederek, kendilerinden yeni başarılar beklediklerinin altını çizdi.

Bu haber toplam (2792) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/domains/bizimdarica.com/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?