Yükleniyor...

Herkese ulaşmak zorundayız

Herkese ulaşmak zorundayız
21 Şubat 2011 Pazartesi Saat 17:53

SİYASET

Cumartesi sabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya gelen Darıca MHP İlçe başkanı Ahmet Görkem ve yönetimi ‘’ 70 kişilik yönetim ve aktif kayıtlı 1500 üyemizle sahadayız’’ dedi.

‘’Herkese ulaşmak zorundayız’’ diyen MHP Darıca İlçe Başkanı Ahmet Görkem ‘’ Sesime kulak ver ve ses ver Türkiye seçim sloganıyla yola çıktık. 101 maddeden oluşan seçim beyannamemizin en önemli olanlarından birisi ‘’ Hilal Kart’’ projesidir. Vatandaşın kapısına kömür bırakarak rencide etmek yerine Hilal kart ile yardımın yerine ulaşacağından emin olacağız. Bu kart ile hem kişiyi mahcup etmeyeceğiz hem de mahalle ve bölge esnafını kalkındırmak istiyoruz. 12 Haziran2da bu iktidarı sonlandırmak istiyoruz. Kocaeli’nin çıkartacağı 11 milletvekilliğine de talibiz. Gebze bölgesinden bir adayın ilk sıralarda olması içinde çalışacağız’’ dedi.

Darıca MHP İlçe başkan vekili Niyazi Özdoğan yerel yönetime yüklenerek ‘’ Marmara’nın incisi Darıca’mıza iki parktan başka bir şey yapılmadı’’ dedi. Özdoğan ‘’ Aslan Çimentoya ayrılan yolda Hocaoğlu sitesi yolu daralttı. Yetmiyormuş gibi birde market açıldı. Mevcut yönetim buraya nasıl ruhsat verdi hayretle seyrediyorum. 8 aydır kazılı olan yollar artık araçların ön takımlarını bitirdi. Küçük sanayi sitemiz var, oraya da yerel yönetimin destek vermediğini görüyoruz. Sadece kendilerine oy veren kişilere iş imkânı sağlıyorlar’’ dedi.

Kahvaltı sonrası planlanan esnaf ziyaretleri ise Kocaeli MHP yönetiminden gelen bir cenaze haberi nedeniyle ertelendi.

Bu haber toplam (2480) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?