Yükleniyor...

Yıldıztekin’e eşinden destek

Yıldıztekin’e eşinden destek
07 Mart 2011 Pazartesi Saat 07:09

SİYASET

AK Parti'den aday adaylığı için teşkilat ziyaretleri çalışmalarını sürdüren işadamı Gencay Yıldıztekin’e eşi Gönül Yıldıztekin de destek veriyor.

Özellikle kadın kolları ziyaretlerinde eşini yalnız bırakmayan Gönül Yıldıztekin, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır özdeyişinin de bir örneğini sergiliyor.

KADINLARIMIZ HAYATI GÜZELLEŞTİRİYOR

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için çalışmalarını sürdüren aday adayları teşkilatları tek tek dolaşarak destek arayışlarına devam ediyor. Teşkilatların en fedakar birimlerinden biri olan kadın kollarını da özellikle ziyaret eden Yıldıztekin\'i kadın kolları ziyaretlerinde eşi Gönül Yıldıztekin de yalnız bırakmıyor. Başarılı işadamları ve siyasetçilerin arkasında mutlaka bir kadın vardır özdeyişinin güzel bir örneğini sergileyen Gönül Yıldıztekin, eşiyle birlikte çalışmalara katılmaya özen gösteriyor. Kadın kollarına ziyaret gerçekleştirirken eşi ile birlikte giden Gencay Yıldıztekin, eşinin iyi bir anne olduğunu söyleyerek evlilik hayatları boyunca gerek federasyon başkanlığı ve gerekse de dernekçilik yaşantısında gereken desteği her zaman verdiğini belirterek ondan aldığı cesaret ve güven ile birlikte bu zorlu yolda emin adımlarla yürüdüğünü söyledi. Yıldıztekin ayrıca kadınların da artık hayatın her alanında yerini aldığını ve bununla birlikte gerek iş ve gerekse siyasetin daha da seviyeli ve kaliteli olduğunu belirterek hayatı güzelleştirenlerin kadınlar olduğunusöyledi. 
EŞİME İNANIYORUM

Eşiyle birlikte seçim çalışmalarına katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Gencay Yıldıztekin’in eşi Gönül Yıldıztekin ise şunları söyledi: \"Eşime destek vermek amacıyla teşkilatları birlikte ziyaret ediyoruz. Eşimin çıktığı bu yolda başarılı olacağına inanıyor ve destek veriyorum.\" Teşkilat toplantılarına katılan Gönül Yıldıztekin’e partili kadınlar da yakın ilgi gösterdi.

Bu haber toplam (3607) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?