Yükleniyor...

Yıldıztekin'e İlgi Büyük

Yıldıztekin'e İlgi Büyük
10 Mart 2011 Perşembe Saat 19:36

SİYASET

Marmara Bölgesinde yaşayan Erzurum’un Şenkaya İlçesi Bardız köylüleri önceki gün Darıca İstasyon Mahallesinde bir araya geldiler.

Bursa, Tekirdağ, İstanbul, Adapazarı ve Kocaeli’de yaşayan Erzurum’un Şenkaya İlçesi Bardız Köylüleri Darıca’nın İstasyon Mahallesinde bulunan Şahistan Erzurum Çağ Kebap Salonunda bir araya gelerek hasret giderdiler. Yaklaşık 100 kişilik bir katılımın sağlandığı organizasyonda bol bol hasret giderdiler.

YILDIZTEKİN’E BÜYÜK İLGİ

Bardız Köyü derneği web sitesi editörü Sedat Polat ile Metin Görcü, Mete Ustaoğlu, Ünsal Temur ve Erkan Aydın’ın organize ettiği buluşma gecesinde bir araya gelen Bardızlılar’ın gecesine AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Gencay Yıldıztekin’de davet edildi. Gecede Yıldıztekin’e büyük ilgi gösteren Baldızlılar Yıldıztekin’i vekil olarak görmek istediklerini ve kendisini desteklediklerini dile getirdiler. Yıldıztekin’de bu davetten dolayı hemşerilerine teşekkür ederken, birlik ve beraberliğin göstergesin bir örneğinin sergilendiğini, Marmara Bölgesinden birçok kişinin böyle bir ortamda bir araya gelmesinin dayanışmanın güzel bir örneğini teşkil ettiğini söyleyerek, büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.      

Bu haber toplam (2698) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?