Yükleniyor...

Sinema Günleri Başlıyor

Sinema Günleri Başlıyor
03 Haziran 2010 Perşembe Saat 07:57

KÜLTÜR / SANAT

3.Geleneksel Açıkhava Sinema Günleri Cevher Dudayev Parkı’nda 5 Haziran 2010 Cumartesi günü gösterimi yapılacak olan “Neşeli Hayat ” isimli filmle başlıyor.

Birincisi Darıca Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan, sinema akşamlarının ikincisi geçtiğimiz yıl Cevher Dudayev Parkı’nda yapılmış ve halkın büyük ilgisiyle karşılaşmıştı. Vizyonda önemli bir gişe hâsılatı yakalayan filmlerin gösteriminin yapılacağı etkinlikler 5 gün boyunca her akşam saat 21.00’de başlayacak. Sinema Günleri’nde gösterilecek olan filmlerin içerikleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri vatandaşlar www.darica.bel.tr adresinden takip edilebilecek.

Neşeli Hayat, Çizmeli Kedi, Eşref Paşalılar, Bal ve Atatürk gibi filmlerin gösteriminin yapılacağı Geleneksel Sinema Günleri’ne tüm vatandaşları davet eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak  “yenilenen yüzüyle halkımızın beğenisine sunacağımız sahilde sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizden ilki olan sinema akşamlarında halkımıza ailece sinema keyfi yaşatacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. İki yıldır bütün bölge halkının yoğun ilgi gösterdiği ve her akşam birbirinden güzel filmlerin gösteriminin yapılacağı etkinliklerimizle, halkımıza ilçe dışına çıkmadan kendi imkânlarımızla sosyal aktiviteler sunmayı hedefliyoruz. İlçemize kazandırdığımız amfi tiyatromuzdaki bu ilk etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyor, güzel seyirler temenni ediyorum.” diyerek tüm Darıcalıları Sinema Akşamları’na davet etti.

Bu haber toplam (2341) defa okunmuştur

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3
Yorum Ekle

Haber Yorumları ( 0 )

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?