Yükleniyor...

VEFAT HABERLERİ

Yaşar Tekin Sümer

11.05.2018Yaşar Tekin Sümer

Darıca da bulunan Sümerler inşaatın sahibi müteahhit Yaşar Tekin Sümer vefat etti. Memleketi Rize de kalp krizi sonucu vefat eden Yaşar Tekin Sümer'in cenazesi Cumartesi günü öğle namazına mütaakip suçatı köyü merkez camiinde kılındıktan sonra aile kabristanlığına defin edilecek. Bizim Darıca Gazetesi olarak merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
Hacı Osman Bayramoğlu

21.04.2013Hacı Osman Bayramoğlu

Darıcanın sevilen simalarından olan Bayramoğlu, tedavi görmekte olduğu amansız hastalığa yenik düştü. Osman Bayramoğlu, Pazar günü Yerli camisinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazeye Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Kaymakamı Osman Ateş, GTO Başkanı Nail Çiler ve çok sayıda sevenleri de katıldı. Bizim Darıca Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine ise başsağlığı dileriz.
Kazım Tayfun Emre

31.08.2012Kazım Tayfun Emre

Kazım Tayfun Emre geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.Darıca'nın sevilen simalarından olan Kazım Tayfun Emre geçirdiği kalp krizi sonrasında kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 56 yaşında vefat eden Kazım Tayfun Emre'ye Bizim Darıca Gazetesi olarak Allah'tan rahmet dost ve akrabalarına baş sağlığı dileriz.
Hacı Hüseyin Tüter

31.07.2012Hacı Hüseyin Tüter

Darıcaya mübadele zamanında ilk gelen Drama göçmenlerinden Hüseyin Tüter yaşlılığa bağlı rahatsızlığından dolayı kızının evinde vefat etti,Darıca'nın yerlilerinden olan Hacı Hüseyin Tüter 99 yaşında vefat etti. Cenazesi yarın öğle namazına mütaakip merkez camiinde kılınacak cenaze namazının ardndan Darıca mezarlığında toprağa verilecek. Bizim Darıca Gazetesi olarak merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
Hüseyin erestin

12.06.2012Hüseyin erestin

Darıcanın yerlilerinden Hüseyin Erestin (Bakkal Hüseyin) salı günü sabah saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. 2 çocuk babası Hüseyin Erestin(53)'in ani ölümü çevresini üzüntüye boğdu. Erestin in cenazesi Kavala camiinde kalabalık bir cemaatle ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Darıca mezarlığına defin edildi. Bizim Darıca gazetesi olarak merhuma Tanrı'dan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.
Berkant Yalçın

28.05.2012Berkant Yalçın

İki arkadaşıyla Darıca’dan tekneyle Eskihisar feribot iskelesi yakınına gelen ve burada üzerine 12 kilo kurşun ağırlık takan ayrıca üzerinde dalgıç elbisesi olduğu halde tüpsüz dalan Berkant Yalçın'ın cesedine 24 saat sonra ulaşıldı. 41 yaşında evli ve 3 çocuk babası Berkant'ın cenazesi yerli mahallesi yerli camiinde Salı günü ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından görülmemiş bir kalabalık ile Darıca eski mezarlığında topra
Salih Turhan

01.04.2011Salih Turhan

10 yıldır süren rahatsızlığı nedeniyle son iki aydır Darıca’da ki evlerinde yatarak tedavi gören iki çocuk babası 80 yaşındaki Salih Turhan Cuma akşam üstü aniden fenalaşmış ve sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.
Yavuz Yalçın

29.03.2011Yavuz Yalçın

Geçirdiği kalp krizi sonrası yüzyıl hastanesine kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Yavuz Yalçın'ın dün itibarıyla 6 kez duran kalbi tekrar çalıştırıldı. Ancak makineye bağlanan 47 yaşındaki Yalçın gece geç saatlerde Gebze Yüzyıl hastanesi yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdi.Yalçın'ın cenazesi Salı günü öğlen namazına mütaakip merkez camiinde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.