Yükleniyor...
Cuneyt Turesin

Cuneyt Turesin

cuneytturesin54@hotmail.com

Acele etmeyin daha zaman var.!!

27 Eylül 2010 Pazartesi Saat 20:59

Bundan yaklaşık olarak 6 ay önce yapılan İl Başkanlığı seçiminde merkez ilçe dahil Kocaeli’nin tüm ilçelerine karşı durarak başlattığı Milat 1’ i bugün bir ilke imza atarak Milat’2 olarak yine Darıca başlatıyor.

Referandumda alınan sonuç başarı değildir, aksine başarısızlıktır diyen Darıca İlçe örgütünün 5 yöneticisi istifa etti.Parti içersinde uzun yıllar aktif rol oynayan bu yöneticiler istifa ederken partimizle bir problemimiz yok açıklamasını yaparken başarısızlığın içersinde bizlerde vardık öz eleştirisini yapacak kadar örgüte sadık olduklarını göstererek ayrıldılar.
Bu hareketin ardından bir süreç başladı. Şimdi Darıca ilçe örgütü istifa eden yöneticilerin ardından yedek üyelerden yönetime dahil edeceği 5 kişiyle hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam edecek mi? Bu sorudan daha önemlisi Kocaeli İl Başkanı ve yönetimi seçildikten 15 g�n sonra unuttuğu Darıca İlçe örgütü için bir şeyler yapacak mı?
Geride kalan referandum süresince etkili bir çalışma sergileyemeyen ve Türkiye ortalamasının çok altında kalan bir ortalamayı başarılı bulan Darıca İlçe örgütünde süreç nasıl işleyecek. Önümüzde çok yakın bir tarihte yapılacak seçimlere hazırlanmak için zaman çok kısıtlı.
Eğer Kocaeli İl Başkanı kendisini seçimlerde Milletvekilliğine hazırlarsa daha önce söz verdiği Kocaeli’nin batı yakasından ilk sıralar için Milletvekili ne derece gerçek olacak?

Batı yakasından sözü açmışken önümüzde ki genel seçimlerde kimler aday olacak kimlerin adı telaffuz edilmeye başladı bir çırpıda bakalım.
öncelikle adı çok fazla öne çıkan Tahsin Tarhan milletvekilliği için Gebze’ den aday adayı. Diğer isimlere gelince İsmet Kara, Sedat Tatar, Mehmet Hilal kaplan, Salih Gün isimleri şu günlerde kulislerde dolaşmaya başladı. Bu isimlere kim bilir kaç kişi daha dahil olacak.

Ne diyelim HAYIR’lı olsun

Bu yazı toplam (2085) defa okunmuştur
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3

Yorum Ekle

Makale Yorumları ( 0 )

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?