Yükleniyor...
Cuneyt Turesin

Cuneyt Turesin

cuneytturesin54@hotmail.com

Bu hoca tutar

28 Kasım 2011 Pazartesi Saat 20:42

Darıca Gençlerbirliği’ n de gerçekleştirilen teknik heyet değişikliği cuk diye oturdu.

Geç kalınmış olsa bile kazanılan bir maç sonrası kaleme alınan yazı olarak görmeyin. Çünkü Darıca Gençlerbirliği’ni uzun süredir takip eden birisi olarak Ersin Şolpan da gördüğüm şeyleri şimdi Mehmet Kaya’da gördüm. Grubun zayıf olan ekiplerinden D.Kayapınar’ı 4-0 yendik tamam her şey düzeldi diyerek yazmıyorum.

Mehmet Kaya Darıca Gençlerbirliği’ni ne kadar tanıyor ve bu takıma play-off oynatır mı ? Sorusunun cevabını zaman gösterecek. Ancak ilk hamlesi oldukça başarılıydı. Zira Taraftar ilk andan itibaren hocayı kabullendi ve sahiplendi. İkinci hamlesi sahada oynanan oyuna hâkimdi ve uzun zaman sonra Darıca Gençlerbirliği bir taktik oyun ortaya koyuyordu. Yani karşılaşmayı yazmaya başladığımızda birden fazla rakip ceza sahası, birden fazla kontra atak, birden fazla tehlikeli pozisyon ve birden fazla gol gördük.

Oyuncu değişikliklerinde Mehmet Kaya’nın oyuna giren oyuncunun sırtını sıvazlaması oyundan çıkan oyuncusuna teşekkür edişi taraftarlar kadar bizimde takdirimizi kazandı.

İkinci yarıda oyuna dâhil edeceği cece Mustafa’ yı da taraftarın istediği saatte oyuna alması hocayı taraftarın gözünde bir kat daha büyüttü.

Uzun zamandır takip etmediğim deplasmanlara artık gidemezsem üzüleceğim. Uzun zamandır inmediğim tesislere gitmezsem üzüleceğim. Uzun zamandır görmediğim futbolcuların gözlerindeki parıltıyı görmezsem üzüleceğim.

Uzun zamandır Darıca Gençlerbirliği’ni özlemişim.

Bu yazı toplam (1667) defa okunmuştur
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3

Yorum Ekle

Makale Yorumları ( 0 )

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?