Yükleniyor...
Murat Açıkel

Murat Açıkel

KOÇ’UM BENİM

06 Şubat 2014 Perşembe Saat 16:02

Bir iş adamı var Türkiye’de, gizli güçlerin nitekim İngilizlerin hayat KOÇ’luğunu yapan bir iş adamı.

Türkiye’de başarılı olan her hükümeti düşürmek için maddi imkanlarının hepsini seferber edebilen bir iş adamı. Geçmişte Necmettin Erbakan’ düşürmek için ‘’maliyeti neyse karşılarım’’ diyen o iş adamı, bugün aynılarını Recep Tayyip Erdoğan’a yapıyor desek hiçte yanılmış olmayız.

Lozan’dan günümüze kadar Türk milletine hep çelme takmış ve Türk milletinin üstünden para kazanan bir aileden bahsediyoruz.

Osmanlı Bankalarını boşaltıp, paraları İsviçre Bankalarına aktaran ve daha sonra Türkiye’de Beko’yu kuran bir güç.

Lozan’dan sonra Türkiye’de halifeliğin kaldırılmasını sağlayan, 1960’da Türklerin kendi arabasını yapacağına inanan Erbakan’ın düzenlediği konferanslarda, ‘’Bursa’da Şeftali üretmenin daha karlı ve daha ucuz ‘’ olduğunu söyleyerek, bu gelişmeler sonrasında da İtalyan firması Fiat Türkiye’de Koç ortaklığıyla kendisine harika bir Pazar oluşturmayı başarmıştır. Koç ailesi böylece otomobil sanayi sayesinde servetini katlayarak yoluna devam etmiştir.

Oysa, Erbakan ilk yerli otomobil fikrini 50 yıl önce ortaya attığında, ne Kore’nin Hyundai’ı, Ne İran’ın Samand’ı, ne Hindistan’ın Tata’sı, ne Çin’in Cherry’si vardı. Ne kadar acıdır ki, şimdi sokaklarımız Hyundai, Tata, Cherry ile dolup taşmak ve biz hala içimizde ki bu yabancılardan dolayı tüm teknolojik yeterliliklere rağmen yerli bir otomobile sahip değiliz

Gezi Parkında üniversitesinden öğrenciler göndererek, 500 işçi çıkartarak Türkiye’de kaos ortamı oluşturmaya çalışan zihniyet, Türkiye’nin ilerlediği her dönemde içeride karışıklıklara ortam oluşturarak her fırsatta gelişime engel olmaya devam etmiştir.

Düzenlenen operasyonlar, oynanan oyunlar ve komplolar Türkiye’de başarılı hükümetler, başarılı iktidarlar, başarılı mühendisler için her zaman son durak olma özelliğini taşımaktadır. Menderes, Özal, Erbakan, Yazıcıoğlu, Aselsan mühendislerinin öldürülmesinin arkasındaki gizli güçlerin Türkiye’de bu kadar rahat olmasının nedeni hayat KOÇ’larının bu ülkede olması ve toplumu çok iyi tanımasıdır.

Bu yazıyı geçen hafta içimizdeki yabancılar yazısının aslında bir devamı olarak düşünebiliriz. Türkiye’nin devlet içinde ki paralel yapısını oluşturan ve Türkiye’nin aleyhine hizmet eden kuruluşların en büyük yardımcılarından biri olan bu aile, bugün Mustafa Sarıgül’ün arkasında durarak, Türkiye’ye bir kez daha engel olmak istiyor.

Yine Lozan’a, geçmişe dönecek olursak düşmanlarımızı hep yanlış yerde aradık. Arapları hain bildik, komşularımızı düşman sandık. Suçluyu hiç içimizde aramadık. Öylesine sistematik, hatasız olan bu yapı ise KOÇ’UM BENİM diyerek yoluna devam ediyor.

Bu yazı toplam (2345) defa okunmuştur
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/bizimdar/public_html/oyla.php on line 3

Yorum Ekle

Makale Yorumları ( 0 )

Bu Makaleye Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?